المنت ضد اسید

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. المنت ضد اسید

المنت ضد اسید

المنت ضد اسید محصول کاربردی است که می تواند با تعرفه ها و قیمت های متنوعی به دست مشتریان در هر نقطه از ایران برسد. قیمت خریدار این المنت جالب، هیچ موقع ثابت نبوده است. عوامل زیادی وجود دارد که می تواند قیمت نهایی این محصول را تحت تاثیر قرار دهد. نوع المنت یکی از همین عوامل مهم و به شدت تاثیر گذار به حساب می آید.

مثلا هر کدام از انواع المنت ضد آب، المنت آبکاری، المنت اسیدی و المنت وان یک سری قیمت های خاص دارند. دیگر عامل مهم که تاثیرات خیلی زیادی بر روی قیمت المنت سرامیکی یا المنت استخر خواهد گذاشت، نحوه ساخته شدن این محصول می باشد.

البته که گاهی اوقات المنت ضد اسید فقط نام های مختلفی دارد و مدل های آن یکسان می باشد. مثلا، هیتر مخصوص آبکاری همان المنت ضد آب یا المنت آبکاری است  فقط افراد مختلف، آنها را با نام های مختلفی هم می شناسند. از جمله دیگر نام های این محصول می توان به المنت آبکاری تیتانیوم هم اشاره کرد. ولی این مدل کمی با دیگر المنت ها فرق دارد چرا که در تولید آن از تیتانیوم استفاده شده.

المنت ضد اسید استخر

سفارش المنت ضد اسید در سریع ترین زمان ممکن

شما می توانید المنت استخر یا آبگرمکن استخر را در کیفیت بندی ها و قدرت بندی های متنوعی هم تهیه کنید. ولی، جالب است بدانید که المنت های ضد اسید معمولا قدرت عملکردی به شدت بالایی دارند. برای سفارش این محصول راه های متنوعی در جلوی پای شما قرار گرفته است. از جمله این راه ها می توان به خرید اینترنتی اشاره کرد و سفارش آن به تیم صنعتی ترموهیتر باران است

البته، طبق نظرسنجی هایی که اخیرا در زمینه بررسی روش های بهبود فروش المنت اسیدی و المنت وان صورت گرفته است، کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که خرید آنلاین به عنوان محبوب ترین روش در میان مردم کشور عزیز ما شناخته شده است. در نتیجه اکثر تولید کنندگانی از چمله ترموهیتر باران که در زمینه ساخت المنت ضد اسید فعالیت می کنند، به فروش آنلاین علاقه دارند.

نحوه عملکرد المنت ضد اسید استخر

شاید شما المنت ضد اسید را با نام هیتر های ضد اسید هم شناسایی کنید. اصلی ترین کاربرد المنت آبکاری ضد اسید، در رابطه با تنظیم دمای آب است. عملکرد کلی این محصول قوی و با ارزش تحت تاثیر تولیدی ها متغیر است. یعنی فرمول به کار رفته توسط شرکت تولید کننده می تواند نوع عملکرد المنت را تغییر دهد.

المنت ضد اسید نیروی الکتریسیته را به انرژی گرمایی تبدیل می کند. در طی این تبدیل، ممکن است که اتصال ها و جرقه های کوچکی به وجود بیاید. البته که در این زمینه هیچ جای نگرانی وجود ندارد. چرا که شرکت های تولید کننده همیشه با استفاده از بهترین و قوی ترین قطعات، می توانند این محصولات را تولید کرده و به دست مشتریان برسانند.  نام دیگر بدنه اصلی این محصول غلاف المنت ضد اسید است.

این المنت ها یعنی انواع المنت ضد اسید با دریافت برق تک فاز یا سه فاز، گرمای زیادی را تولید می نمایند. بسته به حجم آب و نوع استخری که شما با آن فعالیت می کنید، ممکن است که تعداد المنت های مختلفی در محل نصب شود. مسلما هرچه استخر کوچک تر باشد، شما به تعداد کمتری از انواع المنت شیشه ای ضد اسید نیاز دارید.

المنت ضد اسید و آبکاری

قطعات تشکیل دهنده المنت ضد استخر

آیا شما تا کنون از خود پرسیده اید که این محصولات با استفاده از چه لوازم و ابزار هایی طراحی شده اند؟ خب افراد زیادی هستند که در این مورد فکر کرده و به نتیجه نرسیده اند. المنت های استخری در مدل های سرامیکی، ضد اسیدی یا آبکاری و تیتانیومی محصولات مهمی هستند.

این المنت ها می توانند با استفاده از فرمول ها و روش های متنوعی تولید شده باشند. معمولا در ساخت و طراحی این محصول فوق العاده از سیم پیچ های مخصوص با جنس مس یا نیکل استفاده می شود. جدا از سیم کشی اصلی و بدنه ای که آن را در خود قرار داده است، این محصولات می توانند مبدل برقی هم داشته باشند. البته، شما در ابتدا باید تحقیق کنید و مدلی را تهیه کنید که برای شما بازدهی خوبی دارد.

مسلما نوع قطعاتی که در ساخت و طراحی محصولات ضد اسید به کار می رود با محصولات معمولی یکسان نبوده و تفاوت های خیلی زیادی دارد.

تولید المنت ضد اسید مخصوص استخر

گاهی اوقات هنگامی که افراد به انواع المنت ضد اسید به صورت عمده نیاز دارند، علاقه ای به خرید تک یا خرید معمولی نشان نمی دهند. در چنین شرایطی، می توانید سفارش ساخت المنت استخر در مدل های مختلف را به صورت مستقیم در ترموهیتر باران ثبت کنید. مثلا در شرایطی که شما به بیش از 10 المنت مختلف نیاز دارید، می توانید سفارش ساخت المنت استخری سرامیکی را از بهترین متریال از ما بخواهید. ما محصولات را تولید کرده و به دست شما خواهنیم رساند.

البته که با بیشتر شدن محبوبیت انواع المنت در میان مردم ایران، تولید این محصول هم در بالا ترین حد خود قرار گرفته است. در نتیجه، مشتریان مشکل خاصی برای تهیه و خرید انواع المنت از جمله ریخته گری نخواهند داشت. شما می توانند با خیال راحت خرید خود را ثبت نمایند.

مطالعه بیشتر از منبع خارجی

فهرست