درباره شرکت ترموهیتر باران

شرکت ترموهیتر باران سازنده انواع المنت ‌های میله‌ای، تسمه‌ای، سرامیکی و فشنگی با بیش از هفده سال سابقه تولید و مشاوره با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ‌ترین قیمت در خدمت شما هموطنان عزیز می‌ باشد.

تاثیر حرارت و گرما در زندگی انسان بر کسی پوشیده نیست. نیاز اولیه گرمایشی انسان ها با آتش زدن هیزم رفع می گردیده است. با گذشت زمان به تدریج بخاری های نفتی، گازی و برقی جایگزین منابع گرمایشی اولیه شدند.
در این مقاله در مورد المنت حرارتی و کارایی آنها صحبت می کنیم. به طور کلی کاربرد المنت های حرارتی را می توان به دو دسته مصارف صنعتی و مصارف خانگی دسته بندی کرد.

شرکت ترموهیتر باران

امروزه  المنت حرارتی در تمامی منازل در بخاری، سماور،آبگرمکن، اتو، سشوار و … کاربرد دارد. همچنین از مصارف صنعتی المنت حرارتی می توان گرم کردن قالب و سیالات را نام برد.
از سیم المنت به تنهایی نمی توان به صورت مستقیم استفاده کرد زیرا هم اتصال الکتریکی یعنی احتمال برق گرفتگی وجود دارد هم انتقال دما به صورت کند انجام می گیرد که این باعث شکستگی سیم المنت می شود.

المنت تنوع زیادی دارد و در توان ها، طرح ها و شکل های مختلف در بازار یافت می شود. تولید  المنت نیازبه  فناوری های پیشرفته  دارد.

ترموهیتر باران  تولیدکننده انواع  المنت میله ای، المنت فشنگی، المنت سرامیکی، المنت تسمه ای، المنت فلنج دار، المنت کویل هیتر، انواع ترموکوپل و ترموستات  و سایر المنت ها می باشد.

درباره شرکت ترموهیتر باران-thbaran.com-المنت

درباره شرکت ترموهیتر باران:مشاوره

لطفا سوالات و سفارشات خود را با استفاده از صفحه تماس با ما ارسال نمایید و یا با شماره ما  تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان

 

فهرست