شرکت ترمو هیتر باران سازنده انواع المنت‌های میله‌ای، تسمه‌ای، سرامیکی و فشنگی با بیش از هفده سال سابقه تولید و مشاوره با بالاترین سطح کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در خدمت شما هموطنان عزیز می‌باشد.

محصولات

هیتر سرامیکی و میکائی

این نوع هیتر با روکش استیل و عایق سرامیکی و میکائی و هسته داخلی آن سیم نیکل کرم سیم پیچی میباشد و این نوع هیتر به صورت استوانه ای و اشکال مختلف در صنایع تزریق پلاستیک و لاستیک سازی و داروسازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

المنت ریخته گری

المنت ریخته گری
المنت ریخته گری: این نوع هیتر از جنس های آلومینیوم- چدن و برنج بوده و در اشکال و توان های مختلف برای ماردون های دستگاه های مختلف پلاستیک، الکتروژن و انواع دستگاه های آزمایشگاهی و پالایشگاهی استفاده میگردد. تفاوت این نوع المنت با بقیه هیترهای مشابه در این می باشد که در برابر آب و گاز مقاوم بوده و هیچگونه آسیبی نمی بیند و جزو هیترهای پرمصرف و پربازده می باشد و این گروه جزو اولین و تنها تولید کننده این نوع هیتر در سطح کشور می باشد.

سیم کرم نیکل

این نوع سیم از جنس نیکل کرم و به صورت بگیر و نگیر ساخته میشود و برای ساخت انواع هیترهای حرارتی مورداستفاده می‌باشد و به‌صورت دو تخت و در سایزهای مختلف و توان های مختلف (گرد و تخت)می‌باشد.

هیترهای سشوار صنعتی

این نوع هیتر که با عایق سرامیکی و در سایزها و توان های گوناگون برای انواع سشوارهای صنعتی می‌باشد

هیترهای ریخته‌گری

این نوع هیتر از جنس آلومینیوم – چدن- برنج بوده و در اشکال و توان دمایی مختلف ساخته می‌شود و همچنین این نوع هیتر با انواع مایعات قابل خنک کردن می‌باشد و جزو هیترهای پرمصرف می‌باشد.

هیتر سرامیکی غلافدار

این نوع هیتر با عایق سرامیکی و انواع غلاف‌های تیتانیوم و استیل و ضد اسید و شیشه‌ای تولید می‌شود و به صورت سرامیکی های مختلف طراحی شده و در اندازه و اشکال مختلف ساخته میشود. مصارف آن برای غلاف های تیتانیوم ضد اسید و شیشه های وان های آبکاری و مخازن مایعات و گاز و غیره استفاده می‌شود.

المنت فشنگی

این نوع المنت به‌صورت لوله‌ای فولاد ضدزنگ و در سایزها، توان‌های مختلف برای انواع استفاده می‌شود و جزء المنت‌های پرمصرف می‌باشد. ساختار داخلی این المنت از سیم نیکل کرم و خاک و سرامیک برای گرم کردن انواع قالب های صنعتی و دستگاه های تزریق و صنایع مواد غذایی بوده و بسیار پرمصرف است

کویل هیتر (هات رانر)

این نوع المنت دارای درجه حرارت بالایی می‌باشد و برای انواع دستگاه‌های و چاپ و غیره استفاده می‌شود و همچنین ترموکوپل دار و ساده موجود می‌باشد.